"Nikdy neprohrávám. Buď vítězím a nebo se učím."

Neznámý autor

Obrazek

Nemáte-li sami v sebe důvěru, těžko ji ve vás budou mít druzí

Chtěli jste někoho oslovit, ale nesebrali jste odvahu? Víte, proč jste to neudělali? Měli jste strach. Znám muže, který pracuje jako dražitel a v práci je zábavný a velmi výkonný, ale v osobním životě je neuvěřitelně plachý a nejistý. Tomuto známému je přes padesát let a nikdy s nikým nechodil, protože v dámské společnosti naprosto ztratí půdu pod nohama. Ovšem v práci slaví úspěchy a působí sebejistým dojmem.

Být skutečně sebejistý však znamená žít beze strachu. Znamená, že máte takovou vnitřní jistotu, že vám nic nemůže nahnat strach, žádný člověk, žádná situace, žádné budoucí události. Téměř každý z nás má něco, v čem se cítí nejistý, a uvítal by větší dávku sebejistoty. Naštěstí nezáleží na tom, jak málo si důvěřujete právě teď - svou situaci můžete naprosto změnit a získat tolik sebejistoty, kolik potřebujete.

Sebejistota začíná s pocitem, že jste potřební, že jste pro někoho důležití. Musíte mít rádi sami sebe, přijmout se takoví, jací jste. Musíte sami v sebe věřit. Když v sebe uvěříte, získáte sebejistotu a bude pro vás hračka dosáhnout, co si zamanete.

Mám pro vás malou sérii lekcí a cvičení, která vám pomůže trochu rozproudit životní energii. Taky vám pomůže více si věřit, zbavit se stydlivosti a tím se přiblížit vztahu o něco blíže. Nebo se přiblížit k sobě sama, což je ještě důležitější než ten vztah a což je dokonce podmínkou pro naplněný vztah.

Bez správné komunikace to prostě nejde

Ve cvičení KOMUNIKUJTE! se naučíte, jak bez obav a strachu oslovíte úplně cizí lidi preferovaného pohlaví. Jedno podobné cvičení jsem kdysi sama absolvovala. Je velmi oblíbené například při kurzech flirtování a komunikace a jeho výsledek je skvělý! Pokud ho skutečně provedete, pak jste jedním z těch mála lidí, kteří opravdu hodlají vzít osud do vlastních rukou a trochu se namáhat, aby dosáhli výsledků. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

Obrazek

Ještě jste neopustili komfortní zónu? Udělejte to hned...

Komfortní zóna je označení pro oblast věcí a chování, na které jsme si zvykli. Je příjemná, ale zároveň je to zabiják pokroku. Vystoupení z ní je spojené s nejistotou, nechutí, odkládáním a odůvodňováním si, proč to není nutné nebo proč to nemá smysl.

Když se však odhodláte, vyjdete z ní ven a něco si troufnete, nejen, že na sebe budete pyšní, ale zároveň zjistíte, že vám nyní již komunikace nečiní žádné potíže.

Jak máte opustit svou komfortní zónu?

Místo vlastního názoru "je vám to jedno"?

Sebejisté a rozhodné odpovědi jsou ve vztahu vysoce atraktivní záležitostí, kdežto nemít vlastní názor nebo se vším souhlasit je na seznamu zabijáků atraktivity na nejvyšším místě.
A co že má vlastní názor společného se sebejistotou? Možná se budete divit, ale docela dost.

Obrazek

Zbavila jsem se stresu a časového tlaku

Být pánem svého času a přesně rozhodnout, co se kdy bude dít, je znakem sebevědomých úspěšných lidí.
Vezměte svůj život do vlastních rukou a začněte se vědomě rozhodovat a přesně si vybírat, co kdy budete dělat. Dodá vám to energii a kontrolu nad vlastním životem, a pro vaši sebejistotu je to nesmírně esenciální. Jestli chcete také cítit ten klid a mít volnou hlavu, pomůže vám moje další cvičení.

Udělat si na sebe čas je vaše povinnost

Vědět, že jste nejdůležitější člověk ve svém životě a vědět, že se o sebe musíte starat, aby vám bylo fajn, to je základ všeho. Jestliže čas, který máte sami pro sebe, zaplácáte prací, má to fatální účinky na váš psychický i fyzický stav a vaše produktivita v jakékoliv oblasti rapidně klesá. To není ani hezké, ani zdravé.

Kolik času týdně jen pro vás je naprosté minium? A proč to zmiňuji právě se spojitosti se sebejistotou?

Obrazek

Šaty dělají člověka a mění chování lidí

Stydlivost a nízké sebevědomí pramení z podvědomého pocitu, že nejste dost dobří nebo že ostatní jsou nad vámi.
Vliv zevnějšku na vnímání sebe sama a na to, jak se chováme, poskytuje vedle změny vlastního chování i další efekt, změnu chování lidí kolem nás. Což je ideální pumpa pro vaše sebevědomí.

Umíte už říkat "Ne"?

Chce po vás někdo pomoc, ale vy nemáte ani čas, ani náladu? Skromnost a poddajnost vám komplikuje život? Naučte se říkat „Ne!"
Myslíte si, že se to lehko říká, ale těžko dělá? Pak vám poradím, jak to zvládnete, aniž byste měli výčitky či pocit viny.

Obrazek

Tím nejdůležitějším člověkem ve vašem životě jste VY.

Život není vždy jednoduchý. Vlastně je život někdy pěkně tvrdý. Ale kolikrát si svou situaci komplikujete sami? Mnoho lidí hledá jistotu v závislosti na druhých, nehledá ji v sobě. Myslí si, že jim řešení ukáže jiný člověk. Jistotu se snaží získat zvnějšku, jenže žádná taková neexistuje. Jistota je stav naší mysli. Dodržíte-li pár jednoduchých rad k jejímu nabytí, získáte nejen potřebnou sebejistotu, ale také respekt druhých.

Kolik ebook stojí

eBook je součástí komplexního vzdělávacího programu Cesta k lásce.

Chcete být odvážným a sebevědomým člověkem, mít kontrolu nad svým životem a stát se tak atraktivním pro svého partnera?

Pokud ano, ráda vás povedu základními důležitými kroky, které vám k tomu pomohou.

 

Klikněte na tlačítko „Koupit" a poté vyplňte formulář. Po úspěšné úhradě, jakmile se platba objeví na našem účtu, obdržíte přístupové údaje do Členské sekce, kde si eBook, stejně jako ostatní produkty programu, můžete stáhnout.

 

REFERENCE UŽIVATELŮ

Ebook má už své spokojené čtenáře

Tento ebook mi pomohl uvědomit si věci, které jsou pro mne důležité, pro mou sebejistotu. Ano, znám je, ale dost často na ně zapomínám. Děkuji za toto uvědomění. Je to hezky a srozumitelně sepsáno. Až půjdu příště po ulici, určitě si vzpomenu na cvičení, které v knize jsou a čeho měly docílit. Tato kniha mi pomohla dostat to vše na vědomou úroveň. Děkuji!

Lenka Bicencová, Jindřichův Hradec

Být si sám sebou jistý (á) je emoční vnitřní stav, který může být v každém okamžiku jiný. Jsou věci nebo kroky, kdy se cítíme přirozeně jistí a tak trochu v bezpečí. Ovšem jsou i situace, kdy nám náhle sebejistota selhává. Jedním z důvodů může být při seznamování se s druhým pohlavím. eBook autorky přináší v ucelené podobě 11 strategických lekcí, jak se přestat bát, vykročit z komfortní zóny a získat tak patřičné sebevědomí na cestě za vysněným partnerem. V 11 krocích, pobídkám k akcím a praktickým cvičením si sebejistotu začnete pomalu upevňovat a vytvářet zdravé prostředí na cestě za šťastným životem.

Slávka Frančíková, České Budějovice