"V životě neexistuje neúspěch, pouze výsledky."

Tony Robbins

 

Obrazek

Dlouhodobý vztah potřebuje pevné základy

Každý člověk jde do nového vztahu s představou či přáním, aby to fungovalo. Aby se ze vzájemné sympatie, tělesné přitažlivosti a společných zájmů vyvinulo silné pouto, které bude trvat velmi dlouhou dobu, ideálně napořád. Nikdo nechce zůstat sám...

 

Chceme dávat lásku, učinit našeho partnera šťastným. Na druhé straně se bojíme, že něco můžeme udělat špatně a všechno zkazit.

Obrazek

Mám pro vás jednu špatnou zprávu: na začátku vztahu je opravdu možné udělat něco špatně a všechno zkazit, a to se asi už každému z nás někdy povedlo.

 

Dobrá zpráva je, že veškeré chyby, které člověk může udělat, lze spočítat na prstech jedné ruky a já vám ukážu, které to jsou a jak se jim vyhnete.

 

Nicole Alba

Obrazek

Ebook Jak položit základy pevného vztahu

Všechny své zkušenosti jsem vložila do tohoto eBooku a jsem přesvědčena, že díky nim zvládnete položit dostatečný základ pevného vztahu i Vy, a to tak, aniž byste se museli přetvařovat, hlídat nebo si hrát na něco, co nejste.

Ukážu vám, jak zvýšíte šanci, aby váš vztah vydržel dlouhodobě a upozorním vás i na to, jak včas rozeznáte vztah, který nemá dobré výhledy do budoucna.

Naučím Vás, co byste ve vztahu dělat měli (to vám umožní vztah cíleně prohlubovat a upevňovat) a co naopak vůbec neměli (aby neskončil dříve než začal).

Také zjistíte, na co je dobré dávat si pozor, abyste se při jeho budování vyhnuli zbytečným komplikacím a nedorozuměním.

 

Obrazek

A jaká témata vás v eBooku čekají?

  • zjistíte, kolik času byste spolu na začátku vztahu (ne)měli trávit
  • poradím vám, jak překonáte nejistotu ve fázi, kdy nevíte, zdali už jste oficiálně pár
  • dozvíte se, jak se správně připravíte na seznámení s rodiči a jakým způsobem připravíte rodiče na seznámení s novou láskou
  • ukážu vám, jak se vyhnete rutině a čím můžete udržovat vztah svěží a zajímavý
  • dočtete se, jak elegantně a sebejistě zvítězíte nad žárlivostí
Obrazek

Co vše získáte?

ČAS

Tu nejdůležitější veličinu. Nemusíte dlouhé měsíce hledat informace v knížkách či na internetu, všechny je získáte na jednom místě v ucelené podobě tohoto eBooku.

RADY

Ověřené tipy důležité pro to, aby získané informace fungovaly a vy byli klidnější a jistější.

ZKUŠENOSTI

Dozvíte se, jaké zkušenosti jsem při své cestě ke šťastnému a pevnému vztahu nabyla já a které se pro Vás stanou cennou inspirací.

ZÁRUKU

Pokud si přečtete eBook Jak položit základy pevného vztahu a uznáte, že informace v něm obsažené nejsou pro Vás hodnotné, stejně tak jako v dalších částech programu CESTA K LÁSCE, do 14 dnů mi napište. Bez zbytečných otázek Vám peníze vrátím v plné výši zpět.

Kolik ebook stojí

eBook je součástí komplexního vzdělávacího programu Cesta k lásce.  

Takže pokud právě teď cítíte, že z Vašeho vztahu chcete vybudovat vztah dlouhodobý a harmonický, který bude mít neotřesitelné základy, získejte eBook zakoupením programu CESTA K LÁSCE hned!

Jednoduše klikněte na tlačítko „Koupit" a poté vyplňte formulář. Po úspěšné úhradě, jakmile se platba objeví na našem účtu, obdržíte přístupové údaje do Členské sekce, kde máte celý program přehledně uložený a již napořád k dispozici. 

REFERENCE UŽIVATELŮ

Čtenářka Marianna Kadlčíková za Zlína k ebooku napsala:

Základy nejen pro mladé a nováčky na parketu vztahu, ale i pro pokročilé, kteří si pokaždé s novým partnerem obrazně zatančí první tři tanečky a pak si ten druhý, k jejich smutku, najde jiného tanečníka. Co neustále dělají špatně? Tančili rychleji než druhý? Nedopřávali mu dostatek prostoru? Šlapali mu svou žárlivostí na nohy? Jeli každý v jiném rytmu? Příliš partnera tiskli a chtěli tančit jen na svou notu? Nebo naopak dali na druhé, že s tímto tanečníkem ztrácí své kouzlo? Na všechny tyto záhady v počátcích vztahu odpovídá tento eBook. Jasně, srozumitelně, v rytmu znalostí vztahové tance. Naučí vás, jak neodradit svého „tanečníka" a protančit se s ním až do nádherného láskyplného tance života.