Obrazek

Aby se věci změnily, musíš se změnit ty.
Aby se věci zlepšily, musíš se zlepšit ty.

Jim Rohn

 

 

NAJDĚTE SVÉHO PARTNERA JEDNOU PROVŽDY!

Řešíte, jak rychle a úspěšně najít na internetu partnera, po kterém toužíte?

Zajímá Vás, jak neopakovat stále ty stejné chyby, jak se oddělit od většiny a získat tak opravdovou šanci na seznámení?

Chtěli byste působit skvělým dojmem na ostatní uživatele, ale nevíte, jak na to? 

Taky jste si při prohlížení profilů a inzerátů říkali, že TOHLE určitě dělat nebudete...a najednou máte vlastní profil a vidíte, že tam máte úplně stejné věty a fotky, jaké používají ostatní uživatelé a které jste chtěli mít jinak?

S hrůzou se chytáte za hlavu a přemýšlíte, jak je to možné.....

Není se ale co divit, vlastně žádné jiné možnosti neznáte a tak automaticky děláte přesně to, co dělají ostatní seznamující se. Proto nevynikáte a zapadáte ve stovkách a tisících dalších nezajímavých profilů a inzerátů. Otázkou zůstává, co s tím?

Obrazek

CHCETE ZŮSTAT DLOUHO SAMI A JEN SE TRÁPIT, ŽE NEMŮŽETE NIKOHO NAJÍT?

Určitě ne!

Kdybych se teď připojila na internet, do 3 měsíců bych našla perfektního partnera "na míru", a to hledání by nebyla fuška, nýbrž zábava.

Objevila jsem totiž několik základních principů, které reálně výborně fungují :-)

A já vám ukážu jak.

NE VŽDYCKY TOMU ALE TAK BYLO!

Když jsem se rozhodla hledat partnera pomocí internetových seznamek a začala pravidelně sledovat jednotlivé profily a číst inzeráty, zjistila jsem, že české seznamky jsou plné profilů, které jsou od začátku odsouzeny k zániku a které ani v té nejdivočejší fantazii nemají tu nejmenší šanci na úspěch.

Proč? Protože jsou poutavé asi jako daňové přiznání.

Nacházím z velké části nudné, nic neříkající profily a fotky, které více vystraší než upoutají. Odepsala bych někomu? Ne. Toužila bych blíže někoho poznat? Ani náhodou.

Majitelům těchto profilů většinou vůbec není jasné, co dělají špatně. Pak jsou zklamaní z toho, že se jim nikdo neozývá.

Taky patříte do této skupiny? Už jste otrávení z toho, že vám nikdo nepíše či neodepisuje? Chcete to změnit?

Jestli jste si aspoň na jednu otázku odpověděli "ano", čtěte dále. Důvěřujte mi a nechte se vést. Udělám spoustu věcí za vás a posunu vás rychleji k výsledku vaší cesty.

Obrazek

MOJE CESTA

Mnoho let jsem se učila tomu, jak si pomoci od samoty a zároveň pochopit principy, na kterých se zakládá úspěšná komunikace a úspěch při seznamování. Internetovém i reálném, co nejjednodušší a nejkratší cestou.       A tu cestu jsem našla.

Za posledních 15 let jsem ušla obrovský kus cesty vlastního seberozvoje - přetnula jsem mnoho nefungujících vzorců v seznamování se, vyzkoušela jsem na vlastní kůži spoustu tipů a triků v této oblasti prověřených letitými zkušenostmi známých světových expertů a jen tak jsem přesně zjistila, co skutečně funguje a co jsou jen mýty.

Jelikož dnešní generace lidí má velmi málo času a příležitostí k osobnímu seznamování, většina těchto kontaktů se odehrává na internetových seznamkách.

Bohužel však používáme stále ty stejné postupy, i přesto, že už dávno nefungují. A opakujeme stejné chyby, které vedou pouze ke zklamání a pocitům frustrace, že se na internetu vyskytují jen samí "divní lidé".

UŽ SE NEMUSÍTE UČIT NA VLASTNÍCH CHYBÁCH A ZTRÁCET VÁŠ ČAS A PENÍZE

Během posledních roků jsem četla o seznamování na internetu na různých fórech stovky otázek, a ty mě inspirovaly, abych veškeré své poznatky a odpovědi shrnula do jedné ucelené podoby – online kurzu Jak se úspěšně seznámit na internetu jediného podrobného kurzu o seznamování v České republice, a to včetně uvedení konkrétních příkladů z praxe, kde se naučíte, jak potkat množství skvělých potenciálních partnerů již během několika málo týdnů.

Všechny postupy, návody tipy a triky popsané v kurzu jsem absolvovala za Vás.

Čas, který ušetříte při zkoušení, co funguje a čemu se určitě vyhnout, můžete věnovat vlastnímu seznamování.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ A URČENÝ?

Kurz je určený pro ty, kteří hledají partnera, svou životní lásku. A to ať už na internetu nebo v reálném světě. Je úplně jedno, kolik vám je, co máte za práci, jaké máte vzdělání i zdali jste svobodní, rozvedení či vdova/vdovec.

Bude vás bavit, po jeho absolvování vám umožní poznat spoustu lidí, rozšíříte si obzory a pokud jste stydlivější povahy, ulehčí vám navázání kontaktu a vylepší schopností v oblasti komunikace.

Jsem tu pro Vás a pomohu vám odstranit všechny obavy a pochybnosti, které v sobě máte.

Obrazek

CO JE POSLÁNÍM KURZU JAK SE ÚSPĚŠNĚ SEZNÁMIT NA INTERNETU?

Ušetřit Vám čas – tu nejdůležitější veličinu, která běží tak rychle. Získáte jasné a přehledně uspořádané informace, v nichž se budete lehko orientovat. Pomohu vám zorientovat se v oblasti úspěšné sebeprezentace na internetových seznamkách i na Facebooku a následně tyto tipy a doporučení o mnoho rychleji a jednodušeji uplatníte a zavedete do života.

Ušetřit Vám peníze – pročetla jsem nespočet psychologických knih, článků, studií a zkušeností a shlédla mnoho naučných videí v oblasti seznamování, flirtu, vztahů i osobního vývoje. Navštívila jsem semináře expertů, zpovídala lidi a zkoušela na vlastní kůži. Několik měsíců jsem zkoumala internetové seznamky – ty zdarma, ale i ty placené a testovala principy, které fungují a které ne. Nenajdete nikoho, kdo by měl v této oblasti více know-how.

Dodat Vám jistotu a povzbuzení – dám vám reálný pohled na svět online seznamování a ukážu vám možnosti v této oblasti. Nevyplatí se nechat odradit předsudky či špatnými zkušenostmi z minulosti. Ukáži vám, co se nachází přímo za nimi, a to vás bude motivovat a inspirovat posouvat se dále a věřit ve šťastný konec. Hlavní je, abyste byli připraveni na vše, co vás čeká a věděli, s čím můžete počítat.

Protože každá cesta začíná prvním krokem.

V ČEM VÁM KURZ USNADNÍ ŽIVOT?

1. kurz vám pomůže předejít pádům, překážkám a nástrahám, u kterých je velká pravděpodobnost, že na ně narazíte, stejně tak jako kdysi já

2. ušetří vás od toho, že to vzdáte, budete zklamaní i naštvaní, se zbytečně promarněným časem, kdy už jste dávno mohli být se svým vytouženým partnerem

3. odvrátí vás od možných hrozeb, na které si na internetu prostě musíte dávat pozor

4. pomůže vám v co nejkratším čase začít si užívat a vychutnávat plnohodnotný partnerský život

5. poznáte postupy, díky nimž už nebudete prožívat samotu, ale budete šťastně žít ve dvou

6. ukáže vám, kudy a jak se nejkratší cestou dostanete k vašemu vysněnému protějšku

7. bude pomocníkem i pro ty z vás, kteří se chcete seznamovat i v reálném prostředí

Jsem přesvědčená, že díky mému kurzu Jak se seznámit na internetu se pro vás seznamování stane hračkou a najdete svou druhou polovičku mnohem snadněji a rychleji než doposud.

Obrazek

NAHLÉDNĚTE ZDARMA DO MÉHO EBOOKU A PŘESVĚDČTE SE.

 

Zajímá Vás, jak se stanete opravdovou hvězdou seznamek,

díky čemuž maximálně zvýšíte vaši šanci na úspěch?

 

Nahlédněte do mého ebooku kliknutím na jednotlivé stránky.

NAHLÉDNĚTE DO EBOOKU

DÍKY MÝM OSOBNÍM A DOBŘE PROVĚŘENÝM RADÁM A TIPŮM:

  • se naučíte, jak přizpůsobit Váš profil tak, aby přitáhl přesně ten typ seznámení, který hledáte a odradil lidi, které si chcete držet od těla
  • zjistíte, jak (ne)použít fotku, abyste potenciální partnery více upoutali než vystrašili
  • dozvíte se, jak zvýšíte okruh Vašich zájemců na maximum již během prvních dnů
  • poznáte, co si máte hlídat při komunikaci s vašimi protějšky, aby vás poznali z té nejlepší stránky
  • připravíte se na první schůzku v klidu a bez stresu
  • budete vědět, jak to je s bezpečností na internetu a čeho se máte určitě vyvarovat
Obrazek

ALE TO NENÍ VŠE...

Nedílnou součástí úspěšného seznámení je i následná první osobní schůzka. Mým cílem je provést Vás od začátku až do konce, a proto Vám nejenom pomůžu získat zájemce, ale taky Vás budu provádět vším, co Vás může potkat na první schůzce.

Tématem prvního setkání se s Vámi budu detailně zabývat v minikurzu JAK NA PRVNÍ SCHŮZKU, a to tak, že budete připraveni na vše, co Vás může potkat.

Díky těmto radám prožijete Vaše setkání sebevědomě, v klidu a i po setkání se vyhnete případným následným dilematům a starostem.

 

Obrazek

CO V KURZU ZÍSKÁTE:

Na uvedené a ještě mnohé další otázky Vám odpovím v mém kurzu "Jak se úspěšně seznámit na internetu".

 

KURZ OBSAHUJE :

- podrobný eBook                                         

- 6 praktických video-návodů                       

- 6 audio-souborů MP3                                 

Kurz je součástí vašeho programu CESTA K LÁSCE.

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Pokud si můj program "CESTA K LÁSCE" nyní zakoupíte, dostanete ode mě 3 bonusové eBooky v hodnotě 700 Kč jako DÁREK ZDARMA!!

Neváhejte, vyplňte objednávku a získejte sebejistotu v oblasti seznamování se na internetu hned teď.

Partner Vašich snů je někde tam venku. A možná si právě kontroluje schránku na seznamce......

 

Obrazek

MOŽNÁ VÁS NAPADLA OTÁZKA:

Bojíte se, jestli je možné naučit se seznamovat online?

Bojíte se, zda kurz zvládnete?

Máte obavy, že vám kurz nebude schopný pomoci?

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma.

Nenajdete. Na českých webech nikde a na zahraničních jen po dlouhých hledáních. A už vůbec ne takto zpracované a v uceleném formátu. Už ani nemluvě o ceně. Strávíte tím několikrát více času a troufám si říct, že nedojdete k žádnému konkrétnímu výsledku.

Jen já osobně než jsem všechny tyto informace získala a aplikovala do svého života, stálo mě to mnohonásobně více peněz, času i energie, kterou jsem do toho v posledních letech vkládala.

Nic není pro mě důležitějšího, než abyste byli spokojení a aby vám online kurz přinesl přesně to, co očekáváte. Je mi jasné, že možná stále váháte, jestli je to pro Vás to „pravé ořechové"?

Proto mám pro Vás tuto nabídku, která mně přijde fér:

Obrazek

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

TA JE U MĚ PO 14 DNÍ SAMOZŘEJMOSTÍ

Za své produkty osobně ručím zárukou spokojenosti a garancí vrácení peněz. Můj program složený z jednotlivých kurzů si dává za cíl vás naučit jednoduché principy a taktiky seznamování se tak, abyste je byli schopní okamžitě aplikovat a viděli první výsledky. Pokud byste do čtrnácti dnů od zaplacení usoudili, že pro vás tento program není, vrátím vám peníze zpět.

Tady je má nabídka:

Kupte si program „CESTA K LÁSCE". Projděte si postupně všechny jeho části. Vemte si z nich vše, co můžete, a pak se sami sebe zeptejte: "Je tento program pro mě přínosný?"

Pokud po důkladném prostudování programu usoudíte, že vám nic zajímavého a použitelného nepřinesl a že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné a při vašem seznamování je nevyužijete, napište mi a já vám vrátím peníze. Jednoduše nemáte co ztratit. Všechno riziko je na mně.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá! Chci mít v programu jen opravdové a vážné zájemce.

Nicole Alba

 

Kdo je Nicole Alba?                           Kladete si otázku, zda se Vám tato investice vyplatí?                           Jakou formou můžete uhradit částku za kurz

REFERENCE UŽIVATELŮ

Kurz už má své spokojené absolventy

Kurz je velmi pěkně graficky zpracovaný. Je přehledný, jasný a přináší zcela jednoduchý návod, jak v dnešní uspěchané době najít partnera dle svých představ. Doporučuji všem nezadaným, kteří neúspěšně hledají vhodný protějšek.

Ivona Zlámalíková, Kobylnice

Jsem nadšená z toho, jak skvěle je kurz "Jak se seznámit na internetu" zpracovaný. Každý díl kurzu má své video, ve kterém je krok po kroku, jak postupovat. Díky tomuto kurzu získáte potřebné informace a rady, jak se pohybovat na seznamkách až po první rande. Kdysi jsem přes seznamku také hledala partnera a dnes již vím, že jsem dělala často nějaké chyby. Kdybych si prošla tímto kurzem, mnoha chyb bych se vyvarovala a ušetřila si čas a nervy. Tento kurz vřele doporučuji všem, kteří hledají vážné seznámení, protože poznáte, že s kurzem to jde o mnoho lépe a dodá vám více sebevědomí.

Renata Kombercová, Jaroměř